• (210)-3499000
  • ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ 5-7 & ΠΥΔΝΑΣ 11855 ΑΘΗΝΑ

Τα αυτοκίνητά μας

Αναζητήστε το δικό σας

108 Οχήματα βρέθηκαν: Αυτοκίνητα

Toyota Yaris LIVE PLUS 10.450 € 51141 km 2015 car toyota-yaris-2015-1400cc-49487
Alfa-Romeo Giulietta SUPER 14.700 € 28000 km 2017 car alfa-romeo-giulietta-2017-1600cc-49482
Seat Leon SPORT 4.200 € 180000 km 2005 car seat-leon-2005-1600cc-49217
Mini Cooper S COOPER S 23.950 € 79571 km 2016 car mini-cooper-s-2016-1998cc-49146
Bmw i3 18.900 € 71600 km 2014 car bmw-i3-2014-1cc-44391
Fiat Tipo POP H/B 95hp 9.900 € 19737 km 2019 car fiat-tipo-2019-1400cc-48738
Fiat Tipo POP H/B 95hp 9.900 € 16750 km 2019 car fiat-tipo-2019-1400cc-49329
Volkswagen Polo 1.4 TDI BMT Comfortline 90Hp-5d 9.100 € 105400 km 2016 car volkswagen-polo-2016-1422cc-49474
Suzuki Baleno GL 8.650 € 72022 km 2017 car suzuki-baleno-2017-1242cc-49481
Volkswagen Polo 1.4 TDI BMT Comfortline 90Hp-5d 9.100 € 89674 km 2015 car volkswagen-polo-2015-1422cc-49468
Opel Corsa 1.3 turbo 95hp Ecoflex χωρίς τέλη κυκλοφορία 5.800 € 206494 km 2014 car opel-corsa-2014-1248cc-49285
Opel Corsa 1.3 turbo 95hp Ecoflex χωρίς τέλη κυκλοφορία 7.950 € 109769 km 2015 car opel-corsa-2015-1248cc-49476
Nissan Micra 6.900 € 95320 km 2017 car nissan-micra-2017-1200cc-48992
Nissan Micra 6.900 € 101780 km 2016 car nissan-micra-2016-1200cc-49469
Skoda Scala STYLE 1.5 DSG7 150PS 17.950 € 5695 km 2019 car skoda-scala-2019-1500cc-48694
Skoda Fabia MONTE CARLO 14.990 € 131 km 2020 car skoda-fabia-2020-999cc-49292
Skoda Fabia ACIVE 75 PS 9.500 € 28962 km 2019 car skoda-fabia-2019-999cc-49450
Kia Cee'D 4.950 € 101684 km 2007 car kia-cee-d-2007-1396cc-49447
Volkswagen Golf 11.200 € 49822 km 2013 car volkswagen-golf-2013-1200cc-49446
Opel Corsa AUTO6 10.550 € 79978 km 2017 car opel-corsa-2017-1400cc-49337

GARAGE