• (210)-3499000
  • ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ 5-7 & ΠΥΔΝΑΣ 11855 ΑΘΗΝΑ

Τα αυτοκίνητά μας

Αναζητήστε το δικό σας

78 Οχήματα βρέθηκαν: Αυτοκίνητα

Citroen C4 1.6 e-HDi Attraction 9.700 € 81450 km 2014 car citroen-c4-2014-1560cc-55219
Alfa-Romeo Giulietta 14.900 € 72678 km 2015 car alfa-romeo-giulietta-2015-1400cc-55209
Opel Corsa 9.300 € 104203 km 2017 car opel-corsa-2017-1300cc-55205
Bmw 116 12.950 € 136229 km 2013 car bmw-116-2013-1600cc-54917
Opel Corsa 19.900 € 3694 km 2023 car opel-corsa-2023-1200cc-54939
Mini Clubman 15.500 € 103000 km 2016 car mini-clubman-2016-1500cc-55041
Nissan Micra 10.900 € 149764 km 2008 car nissan-micra-2008-1500cc-55058
Alfa-Romeo Giulietta 15.950 € 112234 km 2018 car alfa-romeo-giulietta-2018-1600cc-55204
Mercedes-Benz A 180 26.500 € 121366 km 2018 car mercedes-benz-a-180-2018-1461cc-54640
Dacia Sandero STEPWAY 12.980 € 37660 km 2020 car dacia-sandero-2020-1000cc-55169
Bmw 118 15.900 € 80064 km 2015 car bmw-118-2015-1500cc-55170
Renault Clio Authentic 9.980 € 112467 km 2018 car renault-clio-2018-1500cc-54925
Bmw 116 19.900 € 65550 km 2016 car bmw-116-2016-1500cc-55139
Mercedes-Benz A 180 (με ανάλυση ΦΠΑ) 22.900 € 100077 km 2018 car mercedes-benz-a-180-2018-1332cc-54217
Mini One 1.5i 12v 102hp (με ανάλυση ΦΠΑ) 15.950 € 45434 km 2018 car mini-one-2018-1499cc-54981
Bmw 116 Eff. Dynamics Urban Line 12.900 € 129710 km 2013 car bmw-116-2013-1598cc-55120
Audi A3 TFSI 116HP 16.980 € 107000 km 2018 car audi-a3-2018-1000cc-53631
Renault Clio VAN 1.5 dCi Business 90Hp (με ανάλυση ΦΠΑ) 10.900 € 124932 km 2019 car renault-clio-2019-1461cc-55008
Suzuki Baleno GL (με ανάλυση ΦΠΑ) 9.950 € 107199 km 2018 car suzuki-baleno-2018-1242cc-54589
Suzuki Ignis 1.2 16v Dualjet GLX (με ανάλυση ΦΠΑ) 14.900 € 28924 km 2018 car suzuki-ignis-2018-1242cc-54759

GARAGE