• (210)-3499000
  • ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ 5-7 & ΠΥΔΝΑΣ 11855 ΑΘΗΝΑ

Τα αυτοκίνητά μας

Αναζητήστε το δικό σας

113 Οχήματα βρέθηκαν: Αυτοκίνητα

Mini Cooper AUTO 14.900 € 42690 km 2014 car mini-cooper-2014-1500cc-42737
Bmw 216 Active Tourer d Auto νέα τιμή από 22.600 20.500 € 22212 km 2017 car bmw-216-active-tourer-2017-1500cc-45260
Bmw i3 BEV(94Ah) Navi νέα τιμή από 35,900 33.900 € 9245 km 2017 car bmw-i3-2017-1cc-44655
Mini Clubman One D Auto Salt νέα τιμή από 20.000 18.900 € 36101 km 2017 car mini-clubman-2017-1496cc-43285
Mini One 5d Auto Salt νέα τιμή από 18.900 16.900 € 8736 km 2018 car mini-one-2018-1200cc-42292
Ford Fiesta TITANIUM 11.700 € 57000 km 2017 car ford-fiesta-2017-1500cc-44055
Fiat Tipo 1.3 Diesel Mirror 16.000 € 2020 car fiat-tipo-2020-1300cc-46193
Fiat Panda Easy 9.100 € 12000 km 2019 car fiat-panda-2019-1200cc-46085
Suzuki Baleno GL 10.650 € 10851 km 2019 car suzuki-baleno-2019-1200cc-46170
Ford Focus 4.700 € 96600 km 2007 car ford-focus-2007-1596cc-46171
Suzuki Baleno GL 10.650 € 12341 km 2019 car suzuki-baleno-2019-1200cc-44950
Suzuki Baleno 10.650 € 15292 km 2019 car suzuki-baleno-2019-1200cc-45095
Alfa-Romeo Giulietta 1.6 120HP SUPER 15.500 € 60100 km 2017 car alfa-romeo-giulietta-2017-1600cc-45879
Nissan Micra 1.2 7.700 € 88100 km 2016 car nissan-micra-2016-1198cc-45253
Alfa-Romeo Giulietta DISTINCTIVE 1.6 120hp DIESEL '17 16.600 € 21650 km 2017 car alfa-romeo-giulietta-2017-1600cc-42689
Suzuki Swift SPORT 16.900 € 22025 km 2018 car suzuki-swift-2018-1400cc-46132
Fiat Tipo HATCHBACK 11.700 € 13201 km 2019 car fiat-tipo-2019-1368cc-46113
Fiat Panda POP 6.900 € 81000 km 2012 car fiat-panda-2012-1248cc-46089
Volkswagen Golf 7.900 € 157242 km 2009 car volkswagen-golf-2009-1400cc-46075
Suzuki Swift GL 10.900 € 12900 km 2019 car suzuki-swift-2019-1200cc-45848

GARAGE