• (210)-3499000
  • ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ 5-7 & ΠΥΔΝΑΣ 11855 ΑΘΗΝΑ

Τα αυτοκίνητά μας

Αναζητήστε το δικό σας

23 Οχήματα βρέθηκαν: Αυτοκίνητα

Fiat Tipo POP H/B 95hp 9.900 € 19737 km 2019 car fiat-tipo-2019-1400cc-48738
Fiat Tipo POP H/B 95hp 9.900 € 16750 km 2019 car fiat-tipo-2019-1400cc-49329
Volkswagen Polo 1.4 TDI BMT Comfortline 90Hp-5d 9.100 € 105400 km 2016 car volkswagen-polo-2016-1422cc-49474
Suzuki Ignis GL 9.100 € 77150 km 2018 car suzuki-ignis-2018-1200cc-49475
Suzuki Baleno GL 8.650 € 72022 km 2017 car suzuki-baleno-2017-1242cc-49481
Volkswagen Polo 1.4 TDI BMT Comfortline 90Hp-5d 9.100 € 89674 km 2015 car volkswagen-polo-2015-1422cc-49468
Opel Corsa 1.3 turbo 95hp Ecoflex χωρίς τέλη κυκλοφορία 5.800 € 206494 km 2014 car opel-corsa-2014-1248cc-49285
Opel Corsa 1.3 turbo 95hp Ecoflex χωρίς τέλη κυκλοφορία 7.950 € 109769 km 2015 car opel-corsa-2015-1248cc-49476
Suzuki Ignis GL 8.900 € 73149 km 2017 car suzuki-ignis-2017-1200cc-49471
Nissan Micra 6.900 € 95320 km 2017 car nissan-micra-2017-1200cc-48992
Nissan Micra 6.900 € 101780 km 2016 car nissan-micra-2016-1200cc-49469
Toyota Avensis 1600cc VVT-i SEDAN 5.900 € 167220 km 2006 car toyota-avensis-2006-1598cc-49228
Opel Corsa CMON 8.800 € 112000 km 2016 car opel-corsa-2016-1229cc-48755
Opel Astra 1.3 CDTi Ecoflex Business-5d-95hp 8.900 € 116187 km 2015 car opel-astra-2015-1300cc-49225
Skoda Octavia 1.6 DSG 12.900 € 97529 km 2017 car skoda-octavia-2017-1600cc-46919
Suzuki Ignis GLX HYBRID 4x2 14.750 € 7948 km 2020 car suzuki-ignis-2020-1242cc-49289
Toyota Auris 1.33i 16v Live-5d-99hp 11.900 € 72590 km 2017 car toyota-auris-2017-1329cc-48827
Suzuki Ignis GL PLUS ALLGRIP 4x4 12.950 € 40790 km 2019 car suzuki-ignis-2019-1242cc-49288
Suzuki Jimny 11.350 € 110350 km 2015 car suzuki-jimny-2015-1300cc-49121
Suzuki Celerio GLX 6.900 € 81500 km 2014 car suzuki-celerio-2014-998cc-49119

GARAGE