• (210)-3499000
  • ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ 5-7 & ΠΥΔΝΑΣ 11855 ΑΘΗΝΑ

Τα αυτοκίνητά μας

Αναζητήστε το δικό σας

375 Οχήματα βρέθηκαν: Αυτοκίνητα

Bmw 216 Active Tourer D Auto νέα τιμή από 22,600 20.500 € 25600 km 2017 car bmw-216-active-tourer-2017-1496cc-44695
Bmw 216 Active Tourer d Auto νέα τιμή από 22.600 20.500 € 22212 km 2017 car bmw-216-active-tourer-2017-1500cc-45260
Bmw i3 BEV(94Ah) Navi νέα τιμή από 35,900 33.900 € 9245 km 2017 car bmw-i3-2017-1cc-44655
Opel Mokka OPEL MOKKA 1.7 DIESEL 13.500 € 92050 km 2013 car opel-mokka-2013-1686cc-44661
Fiat Tipo 10.900 € 21611 km 2018 car fiat-tipo-2018-1400cc-44994
Bmw 216 Active Tourer d Auto νέα τιμή από 22.600 20.900 € 20390 km 2017 car bmw-216-active-tourer-2017-1496cc-43599
Alfa-Romeo Giulietta DIESEL 16.150 € 13383 km 2017 car alfa-romeo-giulietta-2017-1600cc-43345
Alfa-Romeo Giulietta DIESEL 16.150 € 23428 km 2017 car alfa-romeo-giulietta-2017-1600cc-43344
Opel Meriva 8.900 € 101110 km 2014 car opel-meriva-2014-1300cc-43210
Mini Clubman One D Auto Salt νέα τιμή από 20.000 18.900 € 36101 km 2017 car mini-clubman-2017-1496cc-43285
Fiat Panda 4.900 € 100667 km 2012 car fiat-panda-2012-1300cc-43642
Mini One 5d Auto Salt νέα τιμή από 18.900 16.900 € 8736 km 2018 car mini-one-2018-1200cc-42292
Bmw X1 sDrive18i νέα τιμή από 25.500 23.900 € 39091 km 2017 car bmw-x1-2017-1499cc-41107
Mini One ΝΕΑ ΤΙΜΗ ! 15.900 € 6662 km 2018 car mini-one-2018-1500cc-44910
Fiat Tipo ΝΕΑ ΤΙΜΗ ! 10.900 € 21700 km 2018 car fiat-tipo-2018-1400cc-45265
Ford Fiesta TITANIUM 11.700 € 57000 km 2017 car ford-fiesta-2017-1500cc-44055
Fiat 500X 17.900 € 26799 km 2018 car fiat-500x-2018-1400cc-46238
Fiat 500 LOUNGE PANORAMA 11.900 € 17388 km 2019 car fiat-500-2019-1242cc-46237
Suzuki SX4 S-Cross GL PLUS 4x2 13.900 € 49731 km 2014 car suzuki-sx4-s-cross-2014-1600cc-45636
Suzuki SX4 S-Cross GL+ 4X2 16.900 € 13815 km 2018 car suzuki-sx4-s-cross-2018-1000cc-46131

GARAGE