• (210)-3499000
  • ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ 5-7 & ΠΥΔΝΑΣ 11855 ΑΘΗΝΑ

Τα αυτοκίνητά μας

Αναζητήστε το δικό σας

287 Οχήματα βρέθηκαν: Αυτοκίνητα

Suzuki Ignis GL 9.100 € 77150 km 2018 car suzuki-ignis-2018-1200cc-49475
Suzuki Baleno GL 8.650 € 72022 km 2017 car suzuki-baleno-2017-1242cc-49481
Volkswagen Polo 1.4 TDI BMT Comfortline 90Hp-5d 9.100 € 89674 km 2015 car volkswagen-polo-2015-1422cc-49468
Opel Corsa 1.3 turbo 95hp Ecoflex χωρίς τέλη κυκλοφορία 5.800 € 206494 km 2014 car opel-corsa-2014-1248cc-49285
Opel Corsa 1.3 turbo 95hp Ecoflex χωρίς τέλη κυκλοφορία 7.950 € 109769 km 2015 car opel-corsa-2015-1248cc-49476
Suzuki Ignis GL 8.900 € 73149 km 2017 car suzuki-ignis-2017-1200cc-49471
Nissan Micra 6.900 € 95320 km 2017 car nissan-micra-2017-1200cc-48992
Nissan Micra 6.900 € 101780 km 2016 car nissan-micra-2016-1200cc-49469
Suzuki Jimny JLX 11.950 € 56902 km 2017 car suzuki-jimny-2017-1328cc-49463
Suzuki Celerio GL 6.900 € 94734 km 2017 car suzuki-celerio-2017-1000cc-49462
Suzuki Vitara GL VVTi 2WD 13.950 € 79386 km 2018 car suzuki-vitara-2018-1600cc-49460
Bmw X1 24.900 € 58323 km 2018 car bmw-x1-2018-1500cc-49459
Bmw X1 28.300 € 50295 km 2018 car bmw-x1-2018-1500cc-49458
Bmw X1 26.900 € 54350 km 2018 car bmw-x1-2018-1500cc-49457
Skoda Kamiq AMBITION 1,6 TDI DSG 20.150 € 20429 km 2019 car skoda-kamiq-2019-1600cc-49103
Skoda Scala STYLE 1.5 DSG7 150PS 17.950 € 5695 km 2019 car skoda-scala-2019-1500cc-48694
Skoda Citigo STYLE 1.0 11.590 € 4238 km 2019 car skoda-citigo-2019-999cc-48820
Skoda Citigo STYLE 1,0 8.550 € 30418 km 2017 car skoda-citigo-2017-999cc-49144
Skoda Fabia MONTE CARLO 14.990 € 131 km 2020 car skoda-fabia-2020-999cc-49292
Skoda Kamiq STYLE 1,0 90 PS CNG 19.500 € 4815 km 2020 car skoda-kamiq-2020-999cc-49449

GARAGE